data publikacji: 23-03-2020

Nieoczekiwany efekt epidemii - Rośnie sprzedaż!

Jak się okazuje nie tylko dobrze sprzedają się maseczki, płyny do dezynsekcji, makaron, ryż, papier toaletowy, ale rośnie sprzedaż także produktów elektronicznych.

Netflix, Vod i Player zwiększają sprzedaż.

Europejczycy w tym Polacy nie mogą chodzić do kina, teatru. Wielkie premiery filmowe czekają na lepsze czasy, cześć z nich jest już dostępna w internecie. Jak się okazuje epidemia to czas w którym jednak można nadrobić zaległości z kinematografii, z pomocą przychodzą takie platformy jak Netflix, Vod czy Player.

Jak się okazuje Polacy chętnie zamienili fotele kinowe na kanapy przed telewizorem. Netflix cieszy się taką popularnością że było konieczne obniżenie jakości streamingu filmów. W innym wypadku korzystanie z platformy byłoby niemożliwe po przez duże obciążenie serwerów. Na okres 30 dni zostanie zmniejszona jakość streamów. Pobór danych ma być zredukowany o 25 procent.

Netflix

Ogromy wzrost sprzedaży laptopów, drukarek, konsoli do gier.

W internecie sprzedaje się wszystko to co potrzebne jest do pracy zdalnej i edukacji zdalnej, bardzo dobrze sprzedają się laptopy, zestawy do komunikacji online, drukarki, krzesła i biurka komputerowe.

Dzieci w domu się już nudzą a place zabaw są zamknięte. Sklepy internetowe sprzedają dużo więcej konsoli do gier, gier planszowych itp.

Netflix

Ceny za elektronikę w górę!

Niektóre pozycje jeszcze możemy kupić w starych cenach, natomiast uzupełniane dostawy będą droższe a to za sprawą drogiego dolara i euro. Należy się liczyć z wyższymi cenami w okolicy od 5 do 8 procent.

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (oblicz)  
* spam i komentarze obraźliwe będą usuwane


avatar2020-03-25   rozczarowany
Netflix - abonament miesięczny za 34 PLN nie ma nawet FUL HD
avatar2020-03-24   Hy
Też wykupiłem Netflix (ze znajomym).
avatar2020-03-24   Student
Drożyzna !!!!!
avatar2020-03-23   Edyta
Dodatkowo mamy sporo innych podwyżek - prąd, wywóz śmieci, ogrzewanie zdrożało, czynsz podniesiony a to za sprawą podniesienia minimalnej pensji. Ale DOBRE zmiany !!!!! Teraz to zarobią głównie psycholodzy.

W TEJ KATEGORII