Nieruchomości Warszawa - Rynek Pierwotny

Nieruchomości Warszawa - Rynek Pierwotny

Budowa rozpoczętych inwestycji trwa w najlepsze, prac nie zatrzymała epidemia koronawirusa i niepewna sytuacja finansowa części Polaków. Kierownik jednej z inwestycji na Warszawskiej Woli oznajmił "praktycznie wszystkie mieszkania już dawno zostały sprzedane, większość z nich za gotówkę, my musimy to jak najszybciej skończyć tę inwestycję mamy swoje terminy".
Druga II linia metra - Płocka Młynów Księcia Janusza

II linia metra otwarta - Płocka + Młynów + Księcia Janusza

Ruszyło metro na Wolę, jak zapowiadano nowe przystanki zostały oddane do użytku 4 kwietnia 2020. Nie było tłumów, mieszkańcy Woli posłuchali apelu z Ratusza. Przygotowaliśmy dla Was krótki fotoreportaż.
Rośnie nowe centrum biznesowe Warszawy.

Rośnie nowe centrum biznesowe Warszawy!

Rodo Daszyńskiego na Woli to nowe centrum biznesowe Warszawy z dobrą komunikacją w bliskim sąsiedztwie śródmieścia.
Varso Tower najwyższy wieżowiec Unii Europejskiej

Varso Tower najwyższy wieżowiec Unii Europejskiej.

Wieża która co dwa tygodnie pnie się do góry o jedno piętro, ma osiągnąć wysokość 310 metrów. Koniec budowy zaplanowany jest na rok 2021. Ma być to najwyższy budynek Unii Europejskiej.
Rzeźby z metalu na warszawskiej Woli

Rzeźby z metalu na warszawskiej Woli.

Pamiątka po Biennale (to co z niej zostało po 1968 roku) prawdopodobnie już na stałe zagościła na skwerze imienia płk. Pacak-Kuźmirskiego (pomiędzy ulicami Wolską, Kasprzaka i Elekcyjną). Rzeźby z metalu spowodowały że mały park stał się swego rodzaju parkiem sztuki.
Jedyne takie Osiedle Akademickie w Polsce

Jedyne takie Osiedle Akademickie w Polsce.

W roku 1952 powstało osiedle "Przyjaźni Polsko-Radzieckiej", obiekt został wzniesiony dla pracowników radzieckich, którzy budowali monumentalny jak na te czasy Pałac Kultury i Nauki. Cały obiekt był ogrodzony drutem kolczastym, a wejścia na osiedle strzegli wartownicy.