data publikacji: 19-02-2023

Fort Wola znowu działa! Kaufland przyciągnął tłumy klientów!

Wielkie ponowne otwarcie centrum handlowego Fort Wola odbyło się 26 lutego, miałem okazję świętować to wydarzenie wraz innymi którzy przybyli do Fortu Wola z nadzieją załapać się na liczne okazje cenowe, które czekały na nowych klientów. Kiedy przyjechałem na miejsce, zauważyłem wielkie tłumy, ludzie cały czas wchodzili i wychodzili z budynku, co świadczyło o tym, że informacja o otwarciu trafiła do wielu osób.

fort wola wejście

Co jest chyba zrozumiałe w czasach wysokiej inflacji sięgającej blisko 20% największe tłumy przyciągnął Kaufland i co zrozumiałe zakupy pierwszej potrzeby, czyli artykuły spożywcze. To właśnie w sklepie Kaufland widziałem największy ruch i kolejki do kas. Nie ma co się dziwić na półkach z produktami było widać sporo pomarańczowych etykiet z informacją o solidnych promocjach.

Schab po 13 zł za kilogram, pomarańcze deserowe za 3,47 zł za kilogram, siatka awokado 6 sztuk za 11 zł, to przykładowe ceny w pierwszych dniach otwarcia.

Niestety dołożę trochę "DZIEGCIU do beczki miodu", wąskie przejścia pomiędzy regałami utrudniały sprawne przemieszczanie się po sklepie Kaufland, przez co komfort zakupów spożywczych znacznie był niższy niż w pobliskich sieciach handlowych.

W Forcie Wola jest również: House, HalfPrice, Cropp, Sinsay, Rossmann, CCC, Hebe, Empik i inne. Salony sieci telefonii komórkowej: Orange, T-Mobile, Play. Coś dla osób z wadą wzroku: Vision Express. Dla osób spragnionych podróży: Itaka. Jest też punkt dorabiania kluczy i salon stylizacji paznokci. Miłośnicy kuchni azjatyckiej czy kuchni bliskowschodniej też znajdą coś dla siebie. Na zewnątrz Fortu Wola na głodnych czeka klika Food Trucków z których równie dobrze mogą korzystać goście muzycznego klubu Progresja który graniczy z parkingiem centrum handlowego.

pasaż fort wola

Dużą niespodzianką jest pojawienie się w Forcie Wola wielkoformatowego sklepu odzieżowego HalfPrice, znajdziemy tam markowe ubrania w dobrych cenach. Wydaje się że to będzie dobra alternatywa dla TKMaxx-a, który znajduje się w pobliskim Wola Park.

Ciekawym zjawiskiem było to, że najbliżej zlokalizowana Biedronka na ulicy Jana Kazimierza w sobotni wieczór świeciła pustkami, natomiast w tym samym czasie w Kauflandzie ustawiały się długie kolejki do kas. Czy to chwilowe zjawisko? Jedno jest pewne, w tej części Woli pojawiło się kilka nowych sieci handlowych, rynek klientów zostanie na nowo podzielony.

Komentarze

Treść komentarza*:
Podpis:
 
= (oblicz)  
* spam i komentarze obraźliwe będą usuwane

W TEJ KATEGORII